Jakie auta skupujemy?

Wszystkie! Jeżeli twój samochód jest już stary, zardzewiały, rozbity bądź kończy mu się ubezpieczenie: zadzwoń do nas! Będziesz mieć problem z głowy i pewność, że twoje auto trafi w dobre ręce.

Niezbędne dokumenty

Dokumenty jakie potrzebujemy do sporządzenia zaświadczenia o demontażu pojazdu to:

  • dowód rejestracyjny
  • tablice rejestracyjne
  • dowód osobisty właściciela pojazdu - umowy kupna sprzedaży jeżeli auto nie zostało przerejestrowane na ostatniego właściciela
  • upoważnienie do demontażu pojazdu (link do pobrania)

Transport pojazdu

Możecie Państwo przyjechać do naszej siedziby samodzielnie bądź po uzgodnieniu szczegółów wasz pojazd zostanie odebrany w dogodnym dla Państwa terminie z dogodnego dla Państwa miejsca całkowicie za darmo.

Przebieg transakcji

Zaświadczenie o demontażu pojazdów czyli dokument uprawniający do wyrejestrowania pojazdu otrzymacie Państwo od nas na miejscu transakcji. Za pojazd płacimy gotówką.

Co potem?

Z zaświadczeniem o demontażu pojazdów oraz resztą dokumentów należy się udać do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu. Następnie należy zgłosić demontaż pojazdu u ubezpieczyciela.

Co z autem?

Każde auto które do nas trafi jest badane przez specjalistów. Części nadające się do ponownego użytku zostają sprzedane, reszta zostaje zdemontowana, posegregowana i poddana odpowiedniemu procesowi odzysku surowców.

Szybka wycena auta

Formularz kontaktowy
Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi.
Ochrona danych *
Skup aut Sprzedaż części na wysyłkę Facebook Instagram TikTok