Skup aut

Jesteśmy profesjonalną stacją demontażu pojazdów działającą na podstawie decyzji w zakresie gospodarki odpadami wydanej przez Marszałka Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze nr DW.II.7243.1.16.2015.

Jakie auta skupujemy?

Wszystkie! Jeżeli twój samochód jest już stary, zardzewiały, rozbity bądź kończy mu się ubezpieczenie: zadzwoń do nas! Będziesz mieć problem z głowy i pewność, że twoje auto trafi w dobre ręce.

Niezbędne dokumenty

Dokumenty jakie potrzebujemy do sporządzenia zaświadczenie o demontażu pojazdu to:
 - dowód rejestracyjny i/lub kartę pojazdu
 - tablice rejestracyjne
 - dowód osobisty właściciela pojazdu
 - umowy kupna sprzedaży jeżeli auto nie zostało przerejestrowane na ostatniego właściciela

Transport pojazdu

Możecie Państwo przyjechać do naszej siedziby samodzielnie bądź po uzgodnieniu szczegółów wasz pojazd zostanie odebrany w dogodnym dla Państwa terminie z dogodnego dla Państwa miejsca całkowicie za darmo.

Przebieg transakcji

Zaświadczenie o demontażu pojazdów czyli dokument uprawniający do wyrejestrowania pojazdu otrzymacie Państwo od nas na miejscu transakcji.
 Za pojazd płacimy gotówką.

Co potem?

Z zaświadczeniem o demontażu pojazdów oraz resztą dokumentów należy się udać do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu. Następnie należy zgłosić demontaż pojazdu u ubezpieczyciela.

Co z autem?

Każde auto które do nas trafi jest badane przez specjalistów. Części nadające się do ponownego użytku zostają sprzedane, reszta zostaje zdemontowana, posegregowana i poddana odpowiedniemu procesowi odzysku surowców.


Zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz kontaktu z nami.

(c)2018, All Rights Reserved
Liczba odwiedzin: 26921